Zarząd i rada nadzorcza

Zarząd Grupy Nowy Szpital Holding S.A.

Marcin Szulwińskiprezes Zarządu
Współwłaściciel, jeden z założycieli i od początku istnienia czyli od 2005 r. prezes Zarządu Grupy Nowy Szpital. Z branżą medyczną związany od 20 lat. Zarządzaniem w służbie zdrowia zainteresował się w okresie tworzenia Kas Chorych. Naprawianie szpitali i leczenie służby zdrowia stało się jego życiową pasją. Przygotowywał i przeprowadzał projekty restrukturyzacyjne wielu placówek medycznych. Umiejętności menedżerskie doskonalił podczas Studiów MBA i Advanced Management Program. Od początku istnienia Grupy Nowy Szpital wyznacza główne kierunki jej rozwoju.
Andrzej Stelmachczłonek Zarządu, dyrektor finansowy
Członek Zarządu Grupy Nowy Szpital Holding S.A. od września 2017 r. i dyrektor finansowy Grupy, którą to funkcję pełni od 2013 r. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku informatyka i ekonometria oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i zarządzania jednostkami w służbie zdrowia. Opracowywał wiele programów naprawczych dla jednostek ochrony zdrowia, zajmował się sporządzaniem analiz finansowych i sprawozdań finansowych, konstruowaniem i monitorowaniem budżetów. W zarządzie Grupy odpowiada, m.in.: za obszar księgowości i finansów.

Rada Nadzorcza

• Tomasz Pasiewicz, przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Przemysław Jackowski
  • Adam Roślewski
  • Piotr Świniarski
  • Krzysztof Zgoda

Kadra zarządzająca

• Edyta Broniewska, dyrektor Regionu Zachodniego GNS
  • Jadwiga Pięta, dyrektor Regionu Centralnego GNS, członek zarządu Nowego Szpitala w Olkuszu
  • Łukasz Tamborski, koordynator działu zakupów
  • Maja Ewertowska-Szulwińska, dyrektor ds. sprzedaży
  • Dorota Kaufmann, koordynator HR
  • Krzysztof Zgoda, dział rozwoju i komunikacji
  • Wiesława Cieplickaprezes Nowego Szpitala w Świebodzinie
  • dr n med. Norbert Kubański, prezes Nowego Szpitala w Olkuszu
  • Joanna Pachnicz, prezes Nowego Szpitala w Kostrzynie nad Odrą
  • Mirosław Sosna, prezes Nowego Szpitala we Wschowie i Szprotawie
  • Adrianna Nowicka, prezes Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie
    Jarosław Gierszewski, członek zarządu
  • Edyta Broniewska, prezes Szpitala im. dr n. med. R. Śmigielskiego w Skwierzynie
  • dr n med. Andrzej Brymora, prezes Nowego Szpitala w Świeciu i Nowego Szpitala w Wąbrzeźnie
    Przemysław Leśniewski, członek zarządu Nowego Szpitala w Świeciu i Nowego Szpitala w Wąbrzeźnie
  • Emilia Konieczyńska, Radiologia GNS sp. z o.o.
  • Sylwester Bierzanowski, Ratownictwo Medyczne sp. z o.o.